اتهام فساد به بین اسپورت ! | بلاگ

اتهام فساد به بین اسپورت !

تعرفه تبلیغات در سایت

آخرین مطالب

امکانات وب

 Image result for ‫بین اسپورت‬‎

حق پخش تلویزیونی مسابقات لیگ قهرمانان آسیا و همچنین مسابقات انتخابی جام جهانی در منطقه خاورمیانه در اختیار شبکه «بین اسپورت» قطر است. رسانه های عربستان، با انتقاد از این موضوع و پیش کشیدن بحث فساد در واگذاری حق پخش تلویزیونی، قصد دارند از تعهد به این شبکه شانه خالی کنند.

روزنامه «عین الیوم» در شماره امروز خود اعلام کرده است که..............

 

 چرا کشورهایی مثل ایران و ترکیه باوجود حضور در خاورمیانه با شبکه بین اسپورت تحت قرارداد نیستند و از لزوم تجدیدنظر در حق پخش این شبکه سخن گفته است.

همچنین روزنامه «الریاضیه» در گزارشی تند، اعلام کرده است که بین اسپورت توانسته با لابی حق پخش تلویزیونی را در اختیار بگیرد و فساد گسترده ای در این میان روی داده است. این روزنامه در بخشی از گزارش خود اعلام کرده چرا کشورهای عربی ملزم به رعایت قوانین هستند ولی این قوانین در کشور ایران رعایت نمی شود به عنوان مثال در نشست های خبری ایران در مسابقات لیگ قهرمانان آسیا، علاوه بر میکروفون بین اسپورت، میکروفون تمام شبکه های تلویزیونی و خبرگزاری ها هم وجود دارد ولی در کشورهای عربی این امتیاز فقط در اختیار بین اسپورت است.

نکته جالب اینکه این روزنامه، تصویری از نشست خبری برانکو ایوانکوویچ در کنار کمال کامیابی نیا در یکی از نشستهای خبری لیگ قهرمانان آسیا را منتشر و به این موضوع اشاره کرده است که برای کشورهای حاشیه خلیج فارس سخت گیری می شود ولی برای ایران سخت گیری وجود ندارد!

این در حالی است که عربستانی ها، در آغاز تنش خود با کشور قطر تمام کارشناسان فوتبال خود را از شبکه بین اسپورت فراخواندند و دیگر هیچ کارشناس سعودی حق فعالیت در این شبکه را ندارد. همچنین باشگاه الاهلی عربستان، قرارداد همکاری مالی خود را را هواپیمایی قطر به عنوان اسپانسر فسخ کرد.

سعودی ها همچنین اعلام کرده اند مسابقات خود را در کشور قطر برگزار نمی کنند و در صورت رویارویی تیم های قطری و عربستانی، باید این مسابقات در یک کشور بی طرف برگزار شود. کشور امارات هم در همین راستا فروش و شارژ کارت شبکه بین اسپورت را در کشور خود جرم اعلام کرده است!

منبع :پیروزی دیلی

منبع“خبرگزاری امروز”

کانال هک ست فید پخش آنلاین شبکه های ورزشی...
نویسنده : بازدید : 17 تاريخ : شنبه 27 خرداد 1396 ساعت: 2:40