ظهور پلت فرم ورزشی جدید SPORTFLIX جهانی | بلاگ

ظهور پلت فرم ورزشی جدید SPORTFLIX جهانی

تعرفه تبلیغات در سایت

آخرین مطالب

امکانات وب

 Image result for SPORTFLIX

پلت فرم آنلاین OTT جدیدی با برند تجاری SPORTFLIX  در کشور مکزیک ظهور کرده  , که پای در عرصه رقابت های بین المللی نهاده است . این پلت فرم که به Netflix ورزشی معروف شده است و در همین ابندای وروود خود سرو صدای زیادی بپا کرده , سرویس های ورزشی را نظیر : ...............

 جام قهرمانان اروپا و جام باشگاه های اروپا و  لیگ برتر بریتانیا پریمیر لیگ و لیگ برتر فوتبال آرژانتین و لیگ برتر ماشسن سواری جهان فرمول وان و همچنین ورزش های مطرح و پرطرفدار آمریکایی مانند لیگ های  بسکتبال NBA , NFL , NHL و همچنین لیگ برتر ورزش های رزمی UFC و .. را ارائه می دهد . توزیع این رویدادها با 19:99 دلار ایالات متحده شارژ و با توزیع رویدادهای PPV یا سفارشی به 29:99 دلار هم افزایش می یابد .

همچنین پلت فرم SPORTFLIX حقوق توزیع شبکه های ورزشی GLOBE TV برزیل و Fox Sports در آمریکای لاتین و همچنین شبکه ESPN ابالات متحده که یک شبکه پرطرفدار جهانی می باشد را دارا می باشد که پیشبینی می شود شبکه های ورزشی بیشتری به این پلت فرم می پیوندند.

مدیر این پلت فرم ورزشی اینترنتی اعلام کرده است این پلت فرم از طریق اینترنت در اپلیکیشن های ios و اندروید و همچنین لپ تاب و تلویزیون های هوشمند و همچنین دیوایس های دیگری هم توزیع خواهد شد و پیشبینی کرده است این پلت فرم تا پایان سال 2017 بیش از 400.000 مشترک را جذب و بیش از 10 میلیون مشترک در سراسر جهان از این سرویس ورزشی استقبال کنند .

منبع:"خبرگزاری امروز" 

کانال هک ست فید پخش آنلاین شبکه های ورزشیظهور,ورزشی,جدید,جهانی,...
نویسنده : بازدید : 48 تاريخ : شنبه 4 شهريور 1396 ساعت: 23:18